Automat do dezynfekcji rąk

Dbałość o higienę osobistą zawsze była istotna, nigdy jednak nie zyskała takiego znaczenia, jak obecnie. Dezynfekcja dłoni stanowi obowiązek każdego, kto porusza się w przestrzeni publicznej – bez względu na to, czy będzie to klient centrum handlowego, czy pracownik hali produkcyjnej. Przewidujemy też, że wymóg ten nie zakończy się wraz z ogłoszeniem końca pandemii – aktualna sytuacja epidemiczna już teraz zmieniła nasze nawyki związane z dbałością o higienę rąk, do której będziemy w przyszłości podchodzić ze zdecydowanie większą uwagą.

Automat do dezynfekcji rąk – SelfClean

W związku ze zwiększoną dbałością o higienę i trendom popularyzującym czystość, warto zaopatrzyć firmę w automaty do dezynfekcji dłoni: urządzenia funkcjonalne, nowoczesne, dostosowane do aktualnych wymogów epidemicznych, a jednocześnie na tyle uniwersalne, że z powodzeniem będą spełniać swoją funkcję także w miejscach, w których codzienna dbałość o higienę jest szczególnie pożądana.
Sklep SelfClean powstał na potrzeby klientów, którzy poszukują sprawdzonych metod niezbędnych do zachowania reżimu sanitarnego na terenie sklepów, zakładów przemysłowych, szkół, szpitali oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej. Czołowym produktem jest automat do dezynfekcji dłoni – stacja bezdotykowa, która spełnia wymogi epidemiczne i zapewnia 100% skuteczność w oczyszczaniu rąk z bakterii oraz innych drobnoustrojów.
 

Automat dezynfekujący do rąk SelfCean to najlepszy wybór!

Zaprojektowane przez nas urządzenie do rąk jest bezdotykowe, a co za tym idzie, intuicyjne w obsłudze. Wystarczy przysunąć dłoń do czujnika zbliżeniowego, aby otrzymać odpowiednią porcję płynu dezynfekującego. Automat dostępny jest w dwóch modelach: wiszącym i stojącym. Ułatwiamy w ten sposób dostosowanie stacji bezdotykowej do specyfiki przestrzeni, w jakiej ma się znaleźć. Łatwość montażu to kolejna zaleta proponowanego przez nas rozwiązania. Nasi specjaliści przygotują sprzęt do działania w powszechnie dostępnym miejscu, w którym jak największa liczna osób będzie miała możliwość oczyszczenia dłoni z zalegających na skórze bakterii.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zaopatrzenia firmy bądź instytucji w automat do rąk przystosowany do obecnych wymogów epidemicznych w jednej z proponowanych wersji. Do stanowiska bezdotykowego można dokupić także pozostałe elementy, takie jak zasilacze, baterie, moduły elektroniczne oraz pompki do płynu, niezbędne do prawidłowego działania urządzenia do czyszczenia dłoni.