Produkty

SelfClean to jeden z flagowych produktów firmy SelfMaker. Urządzenie, będące pokazem tego, jak prawidłowo reagować na nagle pojawiające się potrzeby rynku. Zaprojektowany ze względu na rozwój pandemii koronawirusa, doskonale sprzedający się kiosk, którego możecie spotkać w wielu placówkach handlowych oraz kulturalnych.

SelfClean dzięki wbudowanej fotokomórce automatycznie i bezkontaktowo dozuje odpowiednią ilość płynu dezynfekującego na dłonie użytkownika. Korzystanie z niego w znaczący sposób redukuje ryzyko przenoszenia niechcianych drobnoustrojów na inne przedmioty, a dalej na innych klientów. Dzięki bardzo wysokiej jakości wykorzystanych podzespołów oraz samej konstrukcji, kiosk jest praktycznie bezobsługowy. Jedyne o czym należy pamiętać, to okresowe uzupełnianie płynu, ale i to nie zdarza się często, gdyż pojemność zbiornika to aż 5 litrów, co wystarcza na zdezynfekowanie 10 tysięcy par rąk!

NOWOŚĆ!

Dziś przedstawiamy najnowszą wersję kiosku SelfClean, będącą odpowiedzią na zapotrzebowanie szczególnych klientów, jakimi są supermarkety i dyskonty spożywcze. W tej odsłonie, będącej fuzją dwóch rozwijanych przez nas jednocześnie technologii, kiosk do dezynfekcji został rozbudowany o 32 calowy ekran digital signage, oraz dodatkowe półki mogące służyć jako tacka na gazetki promocyjne, ulotki lub rękawiczki jednorazowe!

Dlaczego takie połączenie przynosi wiele korzyści i jest pozbawione wad?

Nasze działania niejednokrotnie przynoszą informację zwrotną od naszych klientów, wynikającą z obserwacji zachować zakupowych klientów. Sami również obserwujemy rynek docelowy i zauważamy schematy, które pojawiają się w nowych, wcześniej nieznanych sytuacjach. Taką sytuacją jest pandemia, wraz z utrzymującymi się nakazami przestrzegania rygoru sanitarnego.

Okazuje się, że aż 80% klientów dezynfekuje dłonie podczas wchodzenia do sklepów. U części z nich wynika to z poczucia obowiązku oraz troski o zdrowie swoje i innych osób, a u części jest efektem mechanicznego przyzwyczajenia, wypracowanego przez ostatnie miesiące. Bez względu na cel tego zabiegu, urządzenia do dezynfekcji “zatrzymują” klienta i przyciągają jego uwagę. 

TERAZ NIKT NIE PRZEGAPI TWOJEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!

Umieszczenie ekranu dającego możliwość wyświetlania treści marketingowych, oraz stojaka na gazetki promocyjne w bezpośrednim sąsiedztwie dystrybutora środka dezynfekującego jest NAJLEPSZYM SPOSOBEM zwrócenia uwagi klienta na ważne treści przekazu marketingowego/informacyjnego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz