Bezpieczeństwo

Gastronomia to jeden z obszarów, który powinien w sposób szczególny zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoich gości oraz klientów. To właśnie w takich miejscach dozowniki do mycia i dezynfekcji rąk powinny być standardem i obowiązkowym wyposażeniem. W wielu miejscach przestrzeni publicznej można spotkać niewielkie pojemniki ze specjalnym płynem myjącym, jednak ich obsługa często jest niewygodna oraz przez konieczność wciśnięcia spustu, także inwazyjna. Rozwiązaniem na to może okazać się automatyczna dezynfekcja rąk w gastronomii.

Stacja SelfClean BASIC - urządzenie idealne dla restauracji

Automatyczna dezynfekcja rąk w restauracji to rozwiązanie, które już od dłuższego czasu zyskuje uznanie konsumentów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Sporym zainteresowaniem cieszy się urządzenie do bezdotykowego mycia dłoni, które spełnia wszystkie normy oraz wymagania epidemiologiczne. Stacja SelfClean BASIC znajduje swoje zastosowanie nie tylko w restauracjach, ale oprócz tego również w zakładach pracy, szkołach, urzędach oraz na uczelniach. Zamontowany czujnik zbliżeniowy sprawia, że jego obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy wsunąć ręce do specjalnej wnęki, a odpowiednia dawka płynu zostanie umieszczona na dłoniach w celu ich dezynfekcji.

Automat do mycia i dezynfekcji rąk w gastronomii jest dostępny w dwóch wariantach – stojącym oraz wiszącym, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania urządzenia pod indywidualne oczekiwania oraz warunki panujące wewnątrz punktu restauracyjnego i gastronomicznego. Całe urządzenie do mycia i dezynfekcji jest smukłej budowy, przez co zajmuje niewiele miejsca i idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza. Automat odznacza się szybkim i prostym montażem, dlatego każdy z użytkowników poradzi sobie z jego właściwą eksploatacją oraz wymianą pojemnika z płynem. Stacja SelfClean mieści aż 5 litrów płynu do dezynfekcji, co pozwala na obsłużenie nawet kilku tysięcy klientów restauracji w ciągu całego dnia. Istnieje możliwość regulacji dawkowania ilości płynu wydobywającego się z urządzenia.

Mycie i dezynfekcja w gastronomii – skorzystaj z jakościowych rozwiązań

SelfClean BASIC został opracowany w taki sposób, aby jego obudowa mogła zostać zaprojektowana pod indywidualne oczekiwania klientów. Kolorystyka oraz logo – to wszystko może zostać dobrane w taki sposób, aby urządzenie idealnie wpasowało się do przestrzeni, w jakiej zostało umieszczone.

Automat do mycia rąk w restauracji i gastronomii - wersja PRO

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się urządzenie do mycia rąk w restauracjach i punktach gastronomicznych w wersji profesjonalnej. Odznacza się ono możliwością połączenia ze smartfonem, dzięki czemu jego obsługa oraz kontrola jest niezwykle prosta i intuicyjna. Z poziomu aplikacji mobilnej można na przykład wybierać najbardziej ekonomiczną dawkę płynu do dezynfekcji czy też kontrolować jego poziom w zbiorniku. Wybrane modele urządzeń posiadają również kosz na zużyte maseczki czy też rękawiczki.

Restauracje i punkty gastronomiczne to miejsca, w których w sposób szczególny należy zadbać o możliwość umycia rąk przez klientów. Obecne przepisy prawa mówią, iż w przestrzeni publicznej, jak na przykład w sklepach, barach czy restauracjach obowiązuje nakaz zasłaniania ust maseczką, a oprócz tego właściciel obiektu powinien zatroszczyć się o możliwość umycia rąk przez swoich klientów oraz pracowników. Stacja odznacza się bardzo wysoką wydajnością pracy pozwalającą nawet na 10.000 dozowań, dzięki czemu urządzenie nie wymaga zbyt częstego napełniania. Transport, montaż oraz serwis automatu są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych pracowników, co pozwala na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz